Podziękowania za walkę z Covid-19

W trakcie wczorajszej sesji Rady Powiatu Gliwickiego  Prezydium Rady Powiatu oraz Zarząd Powiatu Gliwickiego podziękował przedstawicielom  szpitali w Knurowie oraz Pyskowicach za dotychczasową walkę z epidemią COVID-19.

Szpital w Knurowie reprezentowany był przez Panią doktor Barbarę Kaletę – ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych 1 , który pełnił funkcję oddziału covidowego oraz pielęgniarza oddziałowego Pana Michała Gila.

Przedstawiciele naszego szpitala  od włodarzy Powiatu otrzymali  list  oraz medal  okolicznościowy .

W trakcie swojego krótkiego wystąpienia Pani doktor Barbara Kaleta podziękowała na forum  Powiatowi Gliwickiemu za wsparcie, które szpital otrzymywał  walcząc z epidemią koronawirusa.  Podkreślała również doskonałą współpracę i zaangażowanie personelu wszystkich naszych oddziałów w walce o zdrowie pacjentów zakażonych koronawirusem.