PRACA

Inspektor ds. administracji w Dziale Organizacji
Salowa
Statystyk medyczny w Dziale Organizacji (sekcja Statystyki Medycznej).
Lekarz w Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej
Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału Chorób Wewnętrznych I
Pracownik Działu Zamówień Publicznych - nabór zakończony
Pracownik Działu Eksploatacji i Zaopatrzenia - nabór zakończony
Pracownik Działu Płac - nabór zakończony
Pracownik Działu Księgowości
Lekarz w trakcie specjalizacji z dziedziny chirurgii ogólnej
Lekarz specjalista I stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej
Lekarz Specjalista w dziedzinie Anestezjologii
Lekarz Specjalista w dziedzinie Chirurgii Ogólnej
Pielęgniarka
Lekarza Specjalistę Radiologii i Diagnostyki Obrazowej

Szpital w Knurowie Sp. z o. o. informuje o ogłoszeniu naboru na stanowisko:

Inspektora ds. administracji w Dziale Organizacji.

Zakres zadań to m.in.:

  • bieżące monitorowanie i wdrażanie przepisów prawnych dotyczących działalności szpitala,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z rejestracją i funkcjonowaniem szpitala,
  • opracowywanie wewnętrznych aktów i zarządzeń,
  • przygotowywanie ofert szpitala na świadczenie usług zdrowotnych,
  • monitorowanie realizacji kontraktu z NFZ,
  • przygotowywanie analiz, zestawień z działalności zakładu,
  • obsługa Portalu Świadczeniodawcy, aktualizacja danych dotyczących potencjału wykonawczego szpitala,
  • prowadzenie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi, przygotowywanie projektów odpowiedzi do NFZ, ubezpieczalni,
  • dekretacja pism z prośbą o udostępnienie dokumentacji medycznej,
  • nadzór nad sprawozdawczością kart statystycznych, eliminacja błędów i ostrzeżeń,
  • nadzór nad sprawozdawczością harmonogramów przyjęć,
  • monitorowanie realizacji umów na usługi medyczne, merytoryczne zatwierdzanie faktur.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. zdrowie publiczne)

Mile widziane:

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Znajomość programu AMMS

Znajomość ustawy o działalności leczniczej oraz innych aktów wykonawczych dotyczących działalności szpitala

Swoją kandydaturę należy złożyć w formie papierowej w Biurze Zarządu Szpitala w Knurowie Sp. z o. o. lub w formie elektronicznej na adres mailowy sekretariat@szpitalknurow.pl

Komplet dokumentów aplikacyjnych powinien zawierać:

1. CV wraz z klauzulą o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

2. Wypełniony kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie (wzór do pobrania na stronie www.szpitalknurow.pl/dokumenty_pobranie)

3. Kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe

4. Kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe

5. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych (wzór do pobrania na stronie www.szpitalknurow.pl/dokumenty_pobranie)

Szpital w Knurowie Sp. z o. o. zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Salowa