CENTRALNE  LABORATORIUM  ANALITYCZNE

Telefony:
Kierownik  Laboratorium  :  032 331 93 78
Rejestracja :┬á 032┬á331 93 71 ( czynna┬á od ┬áponiedzia┼éku┬á do┬á pi─ůtku┬á od┬á godziny┬á 7.00┬á do┬á 8.30 )
Pracownia  biochemii: 032 331 93 70
Pracownia hematologii  i  analityki  ogólnej: 032 331 92 79
Pracownia serologii  grup krwi oraz Bank Krwi: 032 331 92 78

OFERTA  LABORATORIUM  OBEJMUJE  BADANIA  Z  ZAKRESU:

Hematologii
Biochemii
Koagulologii
Immunochemii
Analityki  ogólnej
Serologii  grup  krwi ( na terenie laboratorium  znajduje  się  Bank Krwi)

Laboratorium┬á obs┼éuguje┬á pacjent├│w┬á Naszego┬á Szpitala┬á oraz┬á pacjent├│w┬á przychodni.┬á Zalet─ů┬á laboratorium┬á jest┬á mo┼╝liwo┼Ť─ç┬á wykonania┬á bada┼ä┬á przez┬á ca┼éa dob─Ö

SYSTEM  KONTROLI  JAKOŚCI:

Centralne Laboratorium Analityczne┬á prowadzi┬á system┬á kontroli┬á wewn─ůtrzlaboratoryjnej i┬á zewn─ůtrzlaboratoryjnej

Kontrola┬á wewn─ůtrzlaboratoryjna - obejmuje┬á wszystkie┬á badania┬á wykonywane w┬á laboratorium.┬á Wyniki┬á tej┬á kontroli┬á s─ů┬á udokumentowane.

Kontrola┬á zewn─ůtrzlaboratoryjna - Laboratorium┬á uczestniczy┬á w┬á zewn─Ötrznej┬á kontroli bada┼ä┬á z┬á zakresu┬á immunochemii, r├│wnowagi┬á kwasowo-zasadowej┬á i┬á elektrolot├│w┬á ISE, koagulologii,┬á biochemii, marker├│w┬á kardiologicznych, hematologii┬á prowadzonej┬á przez┬á Centralny┬á O┼Ťrodek┬á Bada┼ä┬á Jako┼Ťci w Diagnostyce Laboratoryjnej w ┼üodzi.

Ponadto┬á laboratorium┬á uczestniczy┬á w Biochemicznej┬á Niezale┼╝nej┬á Zewn─ůtrzlaboratoryjnej┬á Mi─Ödzynarodowej┬á Kontroli┬á Jako┼Ťci┬á RIQAS┬á oraz┬á Krajowym┬á Programie┬á Zewn─Ötrznej┬á Oceny┬á Jako┼Ťci┬á dla┬á Laboratori├│w Immunologii┬á Transfuzjologicznej┬á prowadzonej┬á przez┬á Instytut┬á Hematologii i Transfuzjologii┬á w┬á Warszawie.

CERTYFIKATY

POLITYKA ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZ─äDZANIA